2064007
2064007

Your IP: 54.147.152.6
2018-11-20 16:02

Zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania razem z rodzicami, opiekunami do wzięcia udziału w Spotkaniu Rejonowym Młodzieży połączonym z peregrynacją relikwii św. Stanisława Kostki, które odbędzie się w piątek 30 listopada o godz. 17:00 w parafii MB nieustającej w Radzyniu Podlaskim. Zapraszamy na to spotkanie wszystkich tych, którym zależy na młodzieży, a więc rodziców i dziadków. Chcemy by było to spotkanie międzypokoleniowe. Wyjazd jest indywidualny.

"Drogi Księże Proboszczu!

Pragniemy Ci życzyć przede wszystkim zdrowia, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej oraz tego, aby w dalszej posłudze duszpasterskiej w naszej parafii zawsze towarzyszyły Księdzu świętość, gorliwość i poświęcenie, abyś był silny mocą miłości, mocą wiary, tej wiary, którą ofiarował nam Jezus Chrystus. Do realizacji planów i zamierzeń na przyszłość oraz owocnego rozwijania szlachetnego, kapłańskiego powołania życzymy wszelkiej pomyślności, by przyniosło to zadowolenie i satysfakcję z trudnych i odpowiedzialnych wyborów na drodze życia. Powołując się na słowa św. Jan Chryzostoma, który kiedyś powiedział „Kapłan stoi między Bogiem, ludzką naturą, z nieba podaje nam dary Boga, do nieba wznosi nasze modlitwy i jedna nas z rozgniewanym Bogiem” tak my drogi Księże widzimy jak wiele dla nas robisz i prosimy prowadź nas dalej i umacniaj w wierze. Dziękujemy, że jesteś z nami.

Szczęść Boże!"

Dnia 14.11.2018r. w Międzyrzecu Podlaskim w Szkole nr 1 odbyły się szkolenia dekanalne dla Szkolnych Kół Caritas, w których również i my uczestniczyliśmy. Dowiedzieliśmy się m.in. jak organizować różnego rodzaju akcje charytatywne, jak docierać do osób potrzebujących oraz jak promować nasze działania. Bardzo dziękujemy Pani Monice Rybaczewskiej za przeprowadzenie tego jakże przydatnego szkolenia.