foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 (83) 372-20-29
parafiakakolewnica@wp.pl
Kontakt:

Parafia św. Filipa Neri

w Kąkolewnicy

Licznik odwiedzin

3438880
dzisiaj
wczoraj
w tym tyg.
w ciągu 3 mies.
w tym mies.
w ost. mies.
a l l
679
1270
4879
3426223
28321
37450
3438880

Your IP: 3.238.186.43
2021-02-26 21:47

Dziękuję wszystkim parafianom, za dobre słowo, za każde ofiarowane bezinteresownie dobro, za życzliwość,  za udział w pielgrzymkach, za odwiedziny, także za odwiedzanie naszej parafialnej strony internetowej! Cieszę się, że mogłem być jej administratorem, cieszę się, że mogłem stronę prowadzić dla Was! Również polubienia strony na Facebooku świadczczą o zainteresowaniu życiem naszej wspólnoty parafialnej. Dziękuję raz jeszcze za zainteresowanie naszą stroną! Życzę mojemu następcy aby kontynuował to piękne dzieło.

Coś się kończy… coś się zaczyna -  za nami sporo uroczystości – jest co wspominać i oglądać na zdjęciach, które zostawiam w naszym parafialnym archiwum.

Droga siostro, drogi bracie – bardzo wiele Ci zawdzięczam. Za każde więc dobre słowo, gest, wszelką życzliwość mówię: dziękuję. Wiem, że nie zawsze spełniałem Twoje oczekiwania jako kapłan, człowiek, katecheta, dlatego mówię: przepraszam. Trzeba się rozstać, tak czasem bywa... Mówię więc do zobaczenia, być może tu na ziemi, na pewno w tym piękniejszym świecie – w niebie!.

I jeszcze jedno: zawsze chciałem Ci podarować Drogi Bracie, Droga Siostro trochę swojego kapłańskiego serca. Niech Ten, który sprawił, że ścieżki naszego życia się spotkały – Jezus Chrystus – nieustannie Ci błogosławi.

Niech dobry Bóg Wam wszystkim Błogosławi! Bogu niech będą dzięki, za każdą osobę, którą spotkałem na drodze powołania. Proszę was o modlitwę w mojej intencji. Jednocześnie zapewniam o mojej modlitewnej pamięci za całą parafię pw. Św. Filipa Neri w Kąkolewnicy.

 

Z darem modlitwy, ks. Radek


Copyright © 2021 Parafia św. Filipa Neri w Kąkolewnicy Rights Reserved.