Your IP: 34.229.126.29
2019-06-18 20:13

W dniach 14-15 czerwca tego roku w Pratulinie odbędzie się po raz kolejny spotkanie młodych katolików Diecezji Siedleckiej zatytułowane: JERYCHO MŁODYCH.
W roku 2019 czeka na nas mnóstwo wrażeń. Spotykamy się wokół mozaiki MB Kodeńskiej stworzonej ze zdjęć przesłanych przez młodych ludzi. To obraz MB Kodeńśkiej będzie centrum naszego spotkania. MB Kodeńska nazywana jest MB Jedności - dlatego ten tytuł: JEdnoŚĆ - będzie centrum naszego spotkania.
W tych dniach będziemy mieli możliwość uczestniczyć w Eucharystii, konferencji ks. Rafała Jarosiewicza, w Uwielbieniu prowadzonym przez Ojca Błażeja Mielcarka, obejrzymy w nocy film: Moja Miłość.
Będzie też zumba, flashmob, praca w grupach oraz koncert SIEWCÓW LEDNICY.

Zapisy u ks. Radka, koszt 50zł

- W tym roku przygotowaliśmy dla uczestników Jerycha Młodych w Pratulinie aplikację o tej samej nazwie. Młodzi ludzie, za pomocą telefonów będą mogli sprawdzić plan spotkania, zapoznać się z programem Jerycha, odnaleźć teksty piosenek, tekst rozważań do pracy w grupach na temat Christus Vivit jak również wysłuchać tekstów w postaci dźwięków .mp3, mamy w apce możliwość czatu, oraz wysyłania wiadomości do organizatora – podkreśla ks. Wojciech Sobieszek, Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży oraz pomysłodawca aplikacji.
Jerycho Młodych to kontynuacja idei i ducha Światowych Dni Młodzieży przeżywanych w Niedzielę Palmową. Wokół tematu Jerycha zogniskowana jest działalność całego Duszpasterstwa Młodzieży Diecezji Siedleckiej. Strona internetowa Duszpasterstwa to: www.jerychomlodych.pl

Mobilną aplikację Jerycho Młodych może pobrać każdy posiadacz smartfona z systemem Android ze sklepu Google Play oraz z systemem iOS ze sklepu AppStore. Aplikacja jest bezpłatna, nie zawiera reklam ani nie jest wykorzystywana do przetwarzania danych osobowych.

Duszpasterstwo Młodzieży
Diecezji Siedleckiej