2190751
2190751

Your IP: 3.84.186.122
2019-01-17 00:50

Drodzy Parafianie, Czcigodni Goście!

W Betlejem Judzkim zaczęła się przepiękna historia. Odwieczny Syn Boży stał się człowiekiem dla naszego zbawienia, żeby przypomnieć nam o miłości Boga, o zainteresowaniu Pana Boga każdym z nas. Wkroczył On w dzieje ludzkości, w życiorys każdego z nas, aby nas wybawić z niewoli grzechu, abyśmy na nowo „z Boga się narodzili”, stali się braćmi Jego Syna i Jego przybranymi dziećmi. Byśmy już nigdy nie czuli się odrzuceni, niepotrzebni i osamotnieni.

Światło gwiazdy betlejemskiej niech będzie znakiem na naszym szlaku do prawdziwego szczęścia.

Przy betlejemskim żłóbku pamiętajmy o naszych bliskich, którzy rozrzuceni po całym świecie szukają recepty na godne i dostatnie życie, a w tych dniach szczególnie tęsknią za domem rodzinnym i na odległość przełamują się opłatkiem.

W imieniu księży posługujących w naszej parafii: – życzymy wam wszystkim, waszym bliskim Błogosławionych Świąt, radosnego czasu rozważania tajemnicy wcielenia – by Słowo które Stało się ciałem – mogło zamieszkać w nas na zawsze.

Wasi Duszpasterze